Teskt o naszym podejściu (SEO) + pokazuje jak działacie i łączycie terapie
Problemy z kręgosłupem, narządami ruchu, kontuzje czy urazy sportowe – pomożemy Ci szybko i skutecznie odzyskać dobrą formę. W naszej pracy łączymy sprawdzone terapie z innowacyjnymi metodami rehabilitacji. Oprócz tradycyjnych metod manualnych, w naszych zabiegach wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do fizjoterapii.
Terapia falami akustycznymi o krótkim czasie narastania i wysokiej amplitudzie. Ma działanie przeciwbólowe, łagodzi napięcie mięśniowe, poprawia metabolizm komórkowy i krążenie krwi. Stosowana w terapiach chorób układu mięśniowo-szkieletowego.
Unikalny masaż z wykorzystaniem pola elektrycznego, wywołuje drgania w głębokich warstwach tkanek – skórze, tkance łącznej, tkance tłuszczowej podskórnej, mięśniach, naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Zalecany szczególnie przy stłuczeniach, zwichnięciach, skręceniach i krwiakach, przy których przeciwwskazana jest tradycyjna terapia.
Terapia TECAR opiera się na wykorzystaniu fal radiowych o wysokiej częstotliwości, które działając na zasadzie przepływu prądu, stymulują naturalne mechanizmy regeneracji organizmu. Zastosowanie terapii TECAR znacznie przyspiesza powrót do sprawności, nawet po poważnych kontuzjach i urazach, dlatego sprawdza się szczególnie w pracy ze sportowcami.
Innowacyjne urządzenie umożliwiające dokładne wskazanie obszaru zabiegowego (punktów lub obszarów ciała objętych patologią) i dobór konkretnej terapii wycelowanej w źródło schorzenia.
Podstawowym zadaniem igłoterapii (inaczej suchego igłowania – dry needling) jest rozluźnienie mięśni poprzez wbijanie igieł w określone punkty spustowe. Odpowiednia długość igieł pozwala dotrzeć bardzo głęboko i precyzyjnie w głąb mięśnia. Metoda ta ma bardzo szerokie zastosowanie i jest świetnym narzędziem w leczeniu nawet najtrudniejszych kontuzji sportowych i różnego rodzaju schorzeń ścięgien – zwłaszcza jeśli do igieł dodamy terapię prądem.
terapii przerywanej fali ultradźwiękowej o niskim natężeniu, szczególnie skuteczna przy złamaniach kości. Stosowana także do przyspieszenia gojenia się otwartych ran, a także ścięgien, nerwów, ostrych i podostrych stanów zapalnych.
urządzenie do magnetoterapii, stosowane w leczeniu schorzeń narządu ruchu, m.in. złamaniach, przeciążeniach, naciągnięciach więzadeł, stanach zapalnych ścięgien. Efekty stosowania terapii zmiennym polem magnetycznym to znaczne łagodzenie bólu i stanów zapalnych, przyspieszenie metabolizmu komórkowego i zwiększenie ruchomości.